Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Změny ve statutárním orgánu společnosti
Velikost textu:  A AA
Změny ve statutárním orgánu společnosti

10-06-2013  

Paramo má nové členy dozorčí rady

Pardubice, 10. 6. 2013 – Rozhodnutím jediného akcionáře při výkonu působnosti valné hromady, společnosti Unipetrol, byli dne 5. června 2013 odvoláni z dozorčí rady společnosti Paramo pan Ivan Ottis a pan Krzysztof Pietrzyk.

Ivan Ottis působil v dozorčí radě Parama od 10. června 2009. Od 24. července 2009 byl jejím předsedou.

Krzysztof Pietrzyk byl do dozorčí rady Parama zvolen 5. prosince 2012.

Zároveň dne 5. června 2013 byli rozhodnutím jediného akcionáře při výkonu působnosti valné hromady, společnosti Unipetrol, do funkce členů dozorčí rady Parama zvoleni pan Wojciech Mora a pan Martin Durčák.

Wojciech Mora pracuje od roku 2012 v PKN ORLEN jako výkonný ředitel pro rafinérský velkoobchod. Wojciech Mora má bohaté zkušenosti v rámci olejářského segmentu. V minulých letech působil v BP Europa SE jako člen představenstva a zároveň i ředitel úseku olejů pro střední Evropu. Pracoval mimo jiné i na vedoucích pozicích ve společnostech Castrol Polska Sp. z o.o., BP Lubes Marketing Deutschland. Má praxi v oblasti prodeje olejů, vypracování strategie, řízení a zlepšení efektivity firem v Německu, Polsku, České republice, Rakousku, na Slovensku a v Maďarsku.

Martin Durčák je současně od 5. prosince 2012 členem představenstva společnosti UNIPETROL a od září 2011 členem představenstva společnosti HC VERVA Litvínov. V období od září 2006 do srpna 2011 zastával pozici jednatele společnosti BENZINA. V letech 2004 až 2006 vykonával funkci generálního ředitele ve společnosti ARAL. V letech 1992 – 2005 pracoval ve společnosti ARAL v oddělení controllingu na pozici finančního poradce pro čerpací stanice, působil také v mezinárodních controllingových odděleních společnosti.

Dozorčí rada společnosti Paramo nyní pracuje ve složení: Wojciech Mora, Martin Durčák a Roman Bendák.


PARAMO, a.s., je producentem asfaltářských výrobků a mazacích a procesních olejů, včetně výrobků navazujících a pomocných. Historie společnosti sahá do roku 1889. V současnosti je Paramo součástí Unipetrolu, přední české skupiny podnikající v oblasti zpracování ropy a petrochemické výroby, a patří i do rodiny nadnárodního uskupení PKN Orlen. Paramo je stoprocentním vlastníkem společnosti s ručením omezeným Mogul Slovakia, která se zabývá nákupem a prodejem olejů a maziv. Společnost zaměstnává 497 lidí.

Kontakt:
Jana Iovlevová
PARAMO, a. s.
Mobil: 736 507 439
E-mail: iovlevova@paramo.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL