Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Změny ve statutárních orgánech společnosti
Velikost textu:  A AA
Změny ve statutárních orgánech společnosti

06-12-2012  

Paramo má nové členy dozorčí rady a představenstva

Pardubice, 6. 12. 2012 – Dozorčí rada Parama na svém řádném zasedání 5. prosince 2012 projednala rezignaci Mariana Ćwiertniaka na jeho členství v tomto statutárním orgánu společnosti.

Marian Ćwiertniak působil v dozorčí radě Parama od 17. června. 2009. Od července 2009 byl jejím místopředsedou. Výkon jeho funkce skončil 5. prosince 2012.

Zároveň dne 5. prosince 2012 byl rozhodnutím jediného akcionáře při výkonu působnosti valné hromady, společností Unipetrol, do dozorčí rady zvolen Krzysztof Pietrzyk.

Dozorčí rada společnosti Paramo od 5. prosince 2012 pracuje ve složení: Ivan Ottis (předseda), Roman Bendák (člen) a Krzysztof Pietrzyk (člen).

Rozhodnutím jediného akcionáře při výkonu působnosti valné hromady, společností Unipetrol, byla dne 5. prosince 2012 do funkce člena představenstva společnosti Paramo zvolena Anna Wydrzyńská.

Představenstvo tak bude pracovat ve složení: Milan Kuncíř (předseda), Jindřich Bartoníček (místopředseda), Jan Řihák (člen) a Anna Wydrzyńska (člen).


PARAMO, a.s., je producentem asfaltářských výrobků a mazacích a procesních olejů, včetně výrobků navazujících a pomocných. Historie společnosti sahá do roku 1889. V současnosti je Paramo součástí Unipetrolu, přední české skupiny podnikající v oblasti zpracování ropy a petrochemické výroby. a patří i do rodiny nadnárodního uskupení PKN Orlen. Paramo je stoprocentním vlastníkem společnosti s ručením omezeným Mogul Slovakia, která se zabývá nákupem a prodejem olejů a maziv. Společnost zaměstnává 600 lidí.

Kontakt:
Jana Iovlevová
Tisková mluvčí
PARAMO, a. s.
Mobil: 736 507 439
E-mail: iovlevova@paramo.cz​​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL