Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Změna ve vedení společnosti Paramo
Velikost textu:  A AA
Změna ve vedení společnosti Paramo

26-03-2013  

Novým obchodním ředitelem se stal pan Marek Bohdan Gładysz

Pardubice, 26. března 2013 - Obchodním ředitelem společnosti Paramo, a.s., byl jmenován Marek Bohdan Gładysz. Úkolem nového obchodního ředitele bude konsolidace stávajících obchodních aktivit společnosti a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Ve své funkci nahrazuje Jana Řiháka.

Marek Bohdan Gładysz (58) má bohaté zkušenosti v rámci olejářského a automobilového segmentu. Působil v Polsku, na Slovensku, v České republice a dalších evropských zemích. Pracoval mimo jiné pro společnosti Mobil Oil Polsko, ExxonMobil Velká Británie nebo Esso Česká republika a Slovensko. Má zkušenosti v oblasti vytváření obchodních strategií, implementace nových obchodních modelů nebo řízení krizových situací.

Marek Bohdan Gładysz vystudoval Vysokou školu zemědělskou ve Varšavě.


PARAMO, a.s., je producentem asfaltářských výrobků a mazacích a procesních olejů, včetně výrobků navazujících a pomocných. Historie společnosti sahá do roku 1889. V současnosti je Paramo součástí Unipetrolu, přední české skupiny podnikající v oblasti zpracování ropy a petrochemické výroby. a patří i do rodiny nadnárodního uskupení PKN Orlen. Paramo je stoprocentním vlastníkem společnosti s ručením omezeným Mogul Slovakia, která se zabývá nákupem a prodejem olejů a maziv. Společnost zaměstnává 549 lidí.

Kontakt:
Jana Iovlevová
PARAMO, a. s.
Mobil: 736 507 439
E-mail: iovlevova@para​mo.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL