Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Společnost Paramo prošla úspěšně auditem
Velikost textu:  A AA
Společnost Paramo prošla úspěšně auditem

21-05-2012  

Pardubická rafinerie úspěšně prošla obnovovacím integrovaným certifikačním auditem tří subsystémů.

Pardubice, 21. 5. 2012 - Recertifikační audit posoudil funkčnost a efektivnost systému managementu s ohledem na změny podnikatelské strategie při začleňování Parama do struktury skupiny Unipetrol/ PKN Orlen.

Hlavním tématem auditu byla oblast procesní bezpečnosti. Z výstupu auditorské firmy LRQA vyplynulo, že environmentální i bezpečnostní rizika jsou řízena v souladu s požadavky legislativy.

Dostatek důkazů o odpovědném hospodaření se zaměřením na úsporná opatření, produktivitu práce nebo prevenci znečišťování životního prostředí auditoři získali v provozech obou hospodářských středisek společnosti Paramo.

Auditoři firmy LRQA na základě svých zjištění doporučili platnost certifikátu podle norem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a OHSAS 18001:2007 pardubické rafinerii obnovit.


PARAMO, a.s., je producentem asfaltářských výrobků a mazacích a procesních olejů, včetně výrobků navazujících a pomocných. Historie společnosti sahá do roku 1889. V současnosti je Paramo součástí Unipetrolu, přední české skupiny podnikající v oblasti zpracování ropy a petrochemické výroby. a patří i do rodiny nadnárodního uskupení PKN Orlen. Paramo je stoprocentním vlastníkem společnosti s ručením omezeným Mogul Slovakia, která se zabývá nákupem a prodejem olejů a maziv. Společnost zaměstnává 600 lidí.

Kontakt:
Jana Iovlevová
Tisková mluvčí
PARAMO, a. s.
Mobil: 736 507 439
E-mail: iovlevova@paramo.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL