Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Paramo rozšířilo své obchodní možnosti
Velikost textu:  A AA
Paramo rozšířilo své obchodní možnosti

08-11-2012  

Společnost Paramo vybudovala ve svém kolínském hospodářském středisku technologické zařízení pro plnění základových olejů do flexi tanků. Tento nový způsob nakládky rozšiřuje obchodní potenciál firmy.

Pardubice, 8. 11. 201 2 – Paramo vyslyšelo požadavky svých zákazníků a základové oleje jim začalo dodávat nejen v autocisternách, železničních cisternách, ale nově i ve speciálním obalu. „Investicí ve výši necelého půl milionu korun jsme zvýšili distribuční možnosti a rozšířili potenciál obchodní komunikace s prestižními společnostmi v oboru," říká Jaroslav Slouka, segmentový manažer nákupu a prodeje základových olejů a speciálních produktů Parama.

Dodávkám základových olejů ve flexi tancích předcházelo vybudování technologického zařízení tak, aby kontejner, vybavený jednorázovým vnitřním speciálním vakem pro plnění kapalin, mohl být v kolínském hospodářském středisku Parama umístěn na podvalníku na plnicím místě pro autocisterny.

„Realizací projektu si Paramo vytvořilo předpoklady k navýšení prodeje základových olejů v zahraničí. Zejména u zákazníků celosvětového charakteru, kteří kladou důraz na dostupnost schválených základových olejů ve všech regionech své podnikatelské působnosti," uzavírá Jaroslav Slouka z Parama.


PARAMO, a.s., je producentem asfaltářských výrobků a mazacích a procesních olejů, včetně výrobků navazujících a pomocných. Historie společnosti sahá do roku 1889. V současnosti je Paramo součástí Unipetrolu, přední české skupiny podnikající v oblasti zpracování ropy a petrochemické výroby. a patří i do rodiny nadnárodního uskupení PKN Orlen. Paramo je stoprocentním vlastníkem společnosti s ručením omezeným Mogul Slovakia, která se zabývá nákupem a prodejem olejů a maziv. Společnost zaměstnává 600 lidí.

Kontakt:
Jana Iovlevová
Tisková mluvčí
PARAMO, a. s.
Mobil: 736 507 439
E-mail: iovlevova@paramo.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL