Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Paramo rozšířilo nabídku silničních asfaltů
Velikost textu:  A AA
Paramo rozšířilo nabídku silničních asfaltů

02-10-2012  

Společnost Paramo i po ukončení zpracování ropy vyrábí z dovážených polotovarů různé druhy silničních asfaltů, asfaltové suspenze, stavebně - izolační asfalty a asfaltové výrobky. Společnost Paramo i po ukončení zpracování ropy vyrábí z dovážených polotovarů různé druhy silničních asfaltů, asfaltové suspenze, stavebně - izolační asfalty a asfaltové výrobky.

Pardubice, 2. 10. 2012 - „Své dlouholeté zkušenosti z vývoje a výroby sortimentu asfaltů nyní uplatňujeme právě při zpracování konečných produktů, což garantuje jejich vysokou kvalitu," říká Jiří Plitz, vedoucí vývoje paliv a asfaltů společnosti Paramo.

Letos Paramo nabídku silničních asfaltů, vyráběných pod obchodním názvem Parafalt, doplnilo o další druh pro nejtvrdší vrstvy, především pro lité asfalty. Silniční asfalty představují základní pojiva asfaltových směsí, z nichž se pokládají jednotlivé konstrukční vrstvy asfaltových vozovek, ploch pozemních komunikací apod. Významnou předností asfaltových směsí při výstavbě a údržbě netuhých vozovek je jejich rozmanitost a technologie pokládky.


PARAMO, a.s., je producentem asfaltářských výrobků a mazacích a procesních olejů, včetně výrobků navazujících a pomocných. Historie společnosti sahá do roku 1889. V současnosti je Paramo součástí Unipetrolu, přední české skupiny podnikající v oblasti zpracování ropy a petrochemické výroby. a patří i do rodiny nadnárodního uskupení PKN Orlen. Paramo je stoprocentním vlastníkem společnosti s ručením omezeným Mogul Slovakia, která se zabývá nákupem a prodejem olejů a maziv. Společnost zaměstnává 600 lidí.

Kontakt:
Jana Iovlevová
Tisková mluvčí
PARAMO, a. s.
Mobil: 736 507 439
E-mail: iovlevova@paramo.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL