Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Paramo obhájilo certifikát za odpovědné podnikání v chemii
Velikost textu:  A AA
Paramo obhájilo certifikát za odpovědné podnikání v chemii

21-09-2012  

Společnost již pošesté obhájila právo používat logo Responsible Care – Odpovědné podnikání v chemii.

Pardubice, 21. 9. 2012 - Osvědčení získalo Paramo od Svazu chemického průmyslu ČR za výsledky dosažené v uplynulých čtyřech letech při plnění dobrovolných záměrů a cílů programu zaměřených na zvyšování ochrany zdraví a životního prostředí a bezpečnosti všech činností spojených s podnikáním.

Paramo ve sledovaném období uplatňovalo zásady programu Responsible Care ve všech oblastech řízení v obou svých střediscích, tj. v Pardubicích i Kolíně, a promítalo je do každoročně vyhlašovaných cílů integrovaného systému řízení.

Společnost se do programu Responsible Care přihlásila v roce 1998. Šestá úspěšná obhajoba opravňuje Paramo užívat logo Responsible Care – Odpovědné podnikání v chemii další čtyři roky.


PARAMO, a.s., je producentem asfaltářských výrobků a mazacích a procesních olejů, včetně výrobků navazujících a pomocných. Historie společnosti sahá do roku 1889. V současnosti je Paramo součástí Unipetrolu, přední české skupiny podnikající v oblasti zpracování ropy a petrochemické výroby. a patří i do rodiny nadnárodního uskupení PKN Orlen. Paramo je stoprocentním vlastníkem společnosti s ručením omezeným Mogul Slovakia, která se zabývá nákupem a prodejem olejů a maziv. Společnost zaměstnává 600 lidí.

Kontakt:
Jana Iovlevová
Tisková mluvčí
PARAMO, a. s.
Mobil: 736 507 439
E-mail: iovlevova@paramo.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL