Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Paramo dodá libereckým silničářům asfalt
Velikost textu:  A AA
Paramo dodá libereckým silničářům asfalt

21-07-2011  

Asfaltovou emulzi Krajské správě silnic Libereckého kraje bude dodávat firma Paramo.

Pardubice, 19.7. 2011 –Společnost Paramo získala zakázku na dodávky kationaktivní asfaltové emulze pro Krajskou správu silnic Libereckého kraje na následujících 12 měsíců. Hlavním kriteriem výběru v rámci veřejné zakázky byla nejvýhodnější nabídka.

Na základě uzavřené smlouvy bude Paramo průběžně Krajské správě silnic Libereckého kraje dodávat kationaktivní asfaltové emulze s obsahem 65% pojiva k lokálním opravám silniční sítě tryskovou metodou. Celková hodnota zakázky činí zhruba 2 miliony korun.

Společnost Paramo je předním výrobcem asfaltů v České republice. Správy a údržby silnic pro ni přitom představují významné odběratele. Na základě dříve uzavřených kontraktů Paramo dodává asfaltové emulze SÚS Jihomoravského kraje, pro okresy Hradec Králové a Turnov v Královéhradeckém kraji, v kraji Vysočina dodává do oblastí Havlíčkův Brod, Ledeč nad Sázavou a Chotěboř. Silnice s pomocí kationaktivní emulze z produkce Parama se opravují i v Plzeňském kraji. Významnými odběrateli jsou i velké stavební společnosti realizující stavby a opravy komunikací.


PARAMO, a.s., člen skupiny UNIPETROL/PKN ORLEN, zpracovává ropu na rafinérské a asfaltářské výrobky a dále i na mazací a procesní oleje, včetně výrobků navazujících a pomocných. Rafinérie nakupuje a zpracovává olejové hydrogenáty a hydrokrakáty. Získané meziprodukty využívá při výrobě základových a mazacích olejů s velmi nízkým obsahem síry. Společnost zaměstnává 661 lidí.

Kontakt:
Jana Iovlevová
Tisková mluvčí
PARAMO, a. s.
Mobil: 736 507 439
E-mail: iovlevova@paramo.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL