Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Den chemie Pardubice
Velikost textu:  A AA
Den chemie Pardubice

22-09-2011  

Společnost Paramo podporuje dlouhodobý rozvoj chemického průmyslu na Pardubicku.

Pardubice, 22.9. 2011 – Společný zájem o dlouhodobý rozvoj chemického průmyslu na Pardubicku a udržení jeho významného postavení přivede na pardubický zámek v úterý 27. září představitele chemického průmyslu a veřejnoprávní sféry.

Na setkání, které je organizováno v rámci Mezinárodního roku chemie 2011, nebudou chybět ani zástupci nejvyššího vedení pardubické rafinerie. Klíčovým tématem Dne chemie Pardubice bude udržitelný rozvoj chemického průmyslu v regionu Pardubice a v České republice. Očekává se, že s odbornými přednáškami dopoledne vystoupí zástupci SCHP ČR, MPO ČR a MŽP ČR. Odpolední neformální panelová diskuse pak přispěje k upevnění vzájemných vztahů, zlepšení komunikace a porozumění všech zainteresovaných na rozvoji chemie na Pardubicku.


PARAMO, a.s., člen skupiny UNIPETROL/PKN ORLEN, zpracovává ropu na rafinérské a asfaltářské výrobky a dále i na mazací a procesní oleje, včetně výrobků navazujících a pomocných. Rafinérie nakupuje a zpracovává olejové hydrogenáty a hydrokrakáty. Získané meziprodukty využívá při výrobě základových a mazacích olejů s velmi nízkým obsahem síry. Společnost zaměstnává 661 lidí.

Kontakt:
Jana Iovlevová
Tisková mluvčí
PARAMO, a. s.
Mobil: 736 507 439
E-mail: iovlevova@paramo.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL