Jste zde: paramo.cz > CS > Nabídka produktů > Asfaltové výrobky
velikost písmen:AAA
 
 

Asfaltové výrobky

Asfaltové emulze

Asfaltové emulze tvoří základní asfaltová hmota emulgovaná ve vodě pomocí vhodných emulgátorů. Využívájí se pro nátěry, výspravy vozovek a spojovací postřiky.

Asfaltové laky

Asfaltové pentrační laky tvoří asfaltové hmoty rozpuštěné v organickém rozpouštědle. Penetrační laky jsou za normální teploty černé tekuté látky, které jsou prosté vody a mechanických nečistot.

Asfaltové suspenze

Jedná se o vodou ředitelné nátěrové hmoty slabě kyselého charakteru, ve kterých je jako plnidlo obsažen mletý bentonit. Dobře přilnou ke všem stavebním materiálům (beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.).

Asfaltové tmely

Asfaltové tmely jsou směsi oxidovaných stavebně izolačních nebo modifikovaných asfaltů rozpuštěných v organickém rozpouštědle s anorganickými plnidly. Tmely se zpracovávají za studena a za normální teploty jsou šedočerné až černé barvy husté konzistence, jsou prosté vody a mechanických nečistot.

Asfaltové zálivky

Asfaltové zálivky jsou elastická těsnící hmoty. Vyrábí se z vhodného druhu ropného asfaltu, termoplastického kaučuku a přísad k zlepšení tepelné a oxidační stálosti

Ředěný silniční asfalt

Ředěný silniční asfalt jsou ředěné asfaltové hmoty s různou aditivací.

Obchodní kontakty​

Prodej asfaltových výrobků

Ing. Petr Varečka
vedoucí prodeje
+420 466 810 119
+420 736 507 067
 
 
Ing. Aleš Kučera
obchodní zástupce
+420 466 810 317
+420 731 430 965