Jste zde: paramo.cz > CS/  O nás/  Představenstvo
Velikost textu:  A AA
Představenstvo
MAREK BOHDAN GŁADYSZ

předseda představenstva a generální ředitel

Marek Gładysz je generálním ředitelem a předsedou představenstva ve společnosti Paramo od 24. června 2014. Ve společnosti působil již od dubna 2013, a to na pozici obchodního ředitele a zároveň člena představenstva.
Pan Marek Gładysz získal mezinárodní zkušenosti působením ve společnostech Mobil Oil Austria, MobilOil Poland a Exxon Mobil Australia, EM UK a EM ČR. Byl zodpovědný za implementaci obchodní strategie pro Austrálii a Nový Zéland, UK a středoevropské země. V roce 2007 založil a řídil v Polsku vlastní obchodní firmu až do jeho příchodu do Orlen Oil v lednu 2013. Marek Gładysz se specializuje na vytváření obchodních strategií, implementací nových obchodních modelů a krizového managementu. více»

JINDŘICH BARTONÍČEK

místopředseda představenstva

Jindřich Bartoníček je místopředsedou představenstva společnosti Paramo od roku 2009 (členem představenstva je od roku 1993). Do společnosti Paramo nastoupil jako vedoucí technologického ​oddělení v roce 1991 a o dva roky později se stal výrobním ředitelem. V chemickém průmyslu působí téměř 30 let.  více»

RAFAŁ SADOWSKI

člen představenstva

Rafał Sadowski je finančním ředitelem a členem představenstva společnosti Paramo od 1. dubna 2014. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti finančního řízení, controllingu a modelování finančních procesů.
Pan Sadowski byl v sesterské společnosti Paramo Orlen Oil zodpovědný za finance, informatickou podporu a řízení dodavatelského řetězce.
Dříve působil jako vedoucí controllingu v Capgemini Technology Services a jako Account Development Manager pro Global Business Insight and Analytics.
Rafał Sadowski vystudoval ekonomii na Varšavské univerzitě a získal titul MBA v oblasti informatiky, financí a managementu Technické univerzity v Lodži / Illinois State University.  více»

 
 

Značky Skupiny UNIPETROL