Jste zde: paramo.cz > CS/  O nás/  Služby
Velikost textu:  A AA
Služby
Společnost PARAMO, a.s. poskytuje díky vlastnímu vývoji a laboratořím velký rozsah služeb v oblasti analýzy maziv a výroby olejů a kapalin dle požadavků zákazníka. Není tedy závislá na externích dodavatelích těchto služeb jako drtivá většina konkurentů či prodejců maziv.
Našim obchodním partnerům nabízíme pomoc při odhalování problémů spojených s mazáním strojů, strojních součástí a ochotu a schopnost navrhnout řešení.
Spojením kvalitního obchodního personálu, smluvních partnerů a výše uvedeného vzniká organický útvar s velkým přesahem nad rámec běžně poskytovaných služeb.
Mazivo či jiná kapalina je vynikajícím prostředkem pro nedestruktivní diagnostiku stroje či nástroje. Správně zvolenou analýzou jsme tak schopni zabránit ztrátám ve výrobě či finančním ztrátám zapříčiněných prostoji nebo úplným zastavením výroby. Pravidelná kontrola je základ pro předcházení poruchám a snížení nákladů na údržbu.
Přijaté vzorky maziv jsou podrobeny odpovídajícím testům v laboratořích. O výsledku celkové analýzy je neprodleně obchodní partner informován prostřednictvím protokolu, vyhodnoceného tribodiagnostikem s doporučeními a stanovisky.
Analyzujeme všechny druhy maziv včetně obráběcích kapalin, řezných olejů, konzervačních prostředků či kalicích olejů. Samozřejmostí je diagnostika motorových, převodových, hydraulických a turbínových olejů. Zaměřujeme se také na dlouhodobé trendování živostnosti olejů v plynových motorech kogeneračních jednotek.
Naše společnost vám nabízí chemicky šetrné čištění oběhových systémů obráběcích technologií, včetně vyčerpání upotřebené obráběcí kapaliny a zprostředkování její likvidace.  Součástí této profesionálně prováděné služby je čištění a dezinfekce obráběcího prostoru, dopravníků třísek, separátorů třísek a sběrné nádrže. Samozřejmostí je naplnění oběhových systémů novou obráběcí kapalinou. Pouze čistý, mikroorganismů zbavený oběhový systém je jedním z předpokladů pro spolehlivý a dlouhodobý provoz nové obráběcí kapaliny.
Svým zákazníkům nabízíme i odborná školení v celém portfoliu námi dodávaných maziv a kapalin. Naši certifikovaní tribodiagnostici s dlouholetou zkušeností provedou školení přímo ve vaší firmě nebo přímo v budově sídla naší společnosti.
Tým specialistů PARAMO, a.s.
Služby.png

​​kontakty​

Petr Beneš
specialista zákaznických služeb + 420 466 810 285 
+ 420 736 507 430 
petr.benes@paramo.cz

 

Pavel Bureš
specialista zákaznických služeb
+ 420 466 810 309
+ 420 736 514 526
 pavel.bures@paramo.cz
 

Tomáš Prokop
specialista zákaznických služeb + 420 466 810 353 
+ 420 736 507 058  
tomas.prokop@paramo.cz

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL