Jste zde: paramo.cz > CS/  O nás/  Sponzoring
Velikost textu:  A AA
Sponzoring
Vstřícností k potřebám města a kraje zejména v sociální a kulturní sféře oplácí společnost Paramo občanům regionu jejich pochopení pro činnost rafinérie. Sportovní aktivity podporuje i v celorepublikovém měřítku.
 
Sociální sféra, vzdělávání a kultura
 
Paramo pečlivě zvažuje podporu projektů z oblasti sociální sféry, vzdělávání i kultury. V rámci svých možností přispívá na projekty zaměřené na pomoc zdravotně i sociálně hendikepovaným občanům a podporuje instituce, které s nimi pracují. V oblasti vzdělávání vybírá projekty zaměřené zejména na vzdělávání dětí a mládeže.
Paramo se stalo v letech 2016, 2017 a 2018 partnerem benefiční akce MDA Ride organizované motorkáři na pomoc dětem se svalovou dystrofií. Výtěžek z  akce využívají organizace sdružující pacienty s tímto onemocněním.
 
Sport
 
Paramo své aktivity směřuje vzhledem ke svému výrobnímu sortimentu zejména do oblasti motorsportu. Závodníci Mogul Racing Teamu používají ve svých speciálech olej MOGUL a svými úspěchy prezentují jeho špičkovou kvalitu.
Paramo má dlouhou tradici partnerství s automobilovými závody Rallye Šumava Klatovy, Rallye Bohemia, Rallye Český Krumlov, Barum Czech Rally Zlín a Rally Tatry.
Mezi osobnosti Mogul Racing Teamu patří legendární jezdec české rally Roman Kresta, mladý a úspěšný rally jezdec Jan Černý a několikanásobný mistr Evropy v rallycrossu Roman Častoral.
Dále společnost Paramo podporuje závodnici na čtyřkolce Ollie Roučkovou, která v roce 2018 jako první Češka úspěšně absolvovala Rally Dakar. V rámci této světově známé rally se oleje MOGUL prezentovaly také v závodním kamionu Martina Macíka či v motocyklech a čtyřkolkách týmu Barth Racing.
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL