Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  MOGUL RACING TEAM má bronz z Bohemky
Velikost textu:  A AA
MOGUL RACING TEAM má bronz z Bohemky

15-07-2019  

Mistrovství České republiky v rallye má za sebou předposlední letošní závod, a to 46. Rally Bohemia. ​Ta se letos stala třídenní záležitostí, po páteční show pro diváky na okruhu v Sosnové následně přišly už dva pořádné závodnické dny. Především sobota pak byla loterií s pneumatikami. Obutí nakonec pořádně v sobotu zamíchalo pořadím, paradoxně ale spíše po nečekaném defektu skoro všech závodních speciálů z první dvacítky! Mezi ně se však nepočítala posádka MOGUL RACING teamu Jana Černého s Petrem Černohorským, kteří se tak po 11. rychlostní zkoušce dostali do pozice vítěze celé první etapy. Celý nedělní den tak posádka MOGUL RACING teamu začínala, trochu nečekaně, vždy prvním průjezdem.

"Vedení nás samozřejmě moc těšilo, ale věděli jsme, že ty dva frajery za námi rozhodně nemáme možnost udržet," se smíchem zmiňuje Jan Černý dva tovární jezdce týmu ŠKODA Motorsport.

Neděli pak nakonec zakončili na skvělé bronzové příčce celkového hodnocení! Černý s Černohorským se tak v průběžném hodnocení celkového letošního Mistrovství České republiky v rallye posunuli na třetí příčku. Mnohem cennější je ale nynější pocit z úspěšného dojezdu do cíle, a to navíc na stupně vítězů!

"Moc jsme si to takhle před závodem přáli a je to skvělé, že se nám to nakonec povedlo. Ono se to možná nezdálo, ale ten nedělní den byl strašně složitý, jelikož počasí bylo i na druhou etapu letošní Bohemky hodně proměnlivé. Chtěl bych moc poděkovat všem fanouškům, kteří nás opět ve velkém počtu podporovali a také celému týmu, bez kterého bychom s Petrem na třetí místo určitě nedosáhli," uzavírá Černý.

Toho teď po náročných závodech, stejně jako celý tým, čeká zasloužený odpočinek. Už za měsíc však pódiové umístění bude chtít potvrdit na posledním závodě letošní sezony MČR v rallye. Barum Czech Rally Zlín však nabídne opět o poznání ještě větší konkurenci!Cerny_foto.jpg

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL