Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  MOGUL RACING TEAM startuje v roce 2019 s novou technikou
Velikost textu:  A AA
MOGUL RACING TEAM startuje v roce 2019 s novou technikou

26-03-2019  

MOGUL RACING TEAM bude i v letošním roce reprezentovat v Mezinárodním mistrovství České republiky v rally osvědčená posádka Jan Černý – Petr Černohorský, která v loňském roce získala v absolutním pořadí třetí místo.

Jan Černý, jezdec MOGUL RACING TEAMU: „Rok 2018 byl pro mě zatím asi nejnáročnější sezonou v automobilových soutěžích, kterou jsem doposud zažil. Zařadili jsme se mezi nejužší špičku a je hodně složité se v ní udržet. Když ze začátku sem tam nakouknete mezi ty nejrychlejší, tak se to bere jako velký úspěch, ale časem se to začne brát jako samozřejmost, očekává se stabilní potvrzování výsledků a to není vůbec jednoduché. Já jsem se v loňském roce mohl opřít o jistotu v podobě skvělého spolujezdce Petra Černohorského, o velmi kvalitní tým a dobře připravené auto Ford Fiesta R5. Občas nám trochu chybělo štěstí, které je v rally také třeba a občas byla chyba i mezi sedačkou a volantem. Máme jeden z nejlepších a nejlépe obsazených šampionátů v Evropě, který v roce 2018 vyhrál mistr světa a závodit v téhle konkurenci je extrémně náročné, ale současně i hodně motivující. Celkově mě loňská sezona hodně bavila, moc mi dala, a myslím, že i diváci si užili perfektní rok v rally, jaký už dlouho ne. Podporuje mě silná značka jakou je český olej MOGUL a jsem rád, že naše dobře hustá spolupráce bude pokračovat i v dalších letech.“ 

MOGUL RACING TEAM bude v letošní sezoně 2019 závodit s vozem Škoda Fabia R5 a hodlá se účastnit celého seriálu MMČR v rally. 

 
 
 

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL