Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  Jan Černý v barvách MOGUL jede na Barumku pro celkový úspěch
Velikost textu:  A AA
Jan Černý v barvách MOGUL jede na Barumku pro celkový úspěch

15-08-2019  

Mistrovství ČR v rally čeká letošní poslední závod a tím je Barum Czech Rally Zlín 2019! Tu absolvuje i posádku MOGUL RACING TEAMU Jan Černý s Petrem Černohorským, kteří pomýšlí na celkový úspěch z letošní sezony. Ve hře jsou totiž prakticky ještě všechna přední místa, ke kterým ale zákonitě musí přijít také dobrý výsledek z Barumky.
 Poslední závod se jezdci MOGUL RACING TEAMU vydařil na výbornou. Na Rally Bohemia po prvním dnu vedl a v neděli pak vystoupal na rampu ve velké konkurenci na skvělém třetím místě! "Červencové závody byly skvělé, díváme se už ale dopředu, celý tento týden bude patřit Barumce,“ prozrazuje Jan Černý.
Do boje o přední příčky budou chtít promluvit jezdci z několika zemí světa, ze kterých bude asi nejžhavějším adeptem na nejlepší umístění ruský jezdec Alexej Lukjaňuk. "Konkurence na Barumce je letos opět podle očekávání obrovská. Těšíme se na každou rychlostní zkoušku a o konečné pořadí chceme bojovat na každém ujetém metru. Už jsme si letos dokázali, že rychle jet umíme, ale pro nás je teď důležité hlavně nasbírat body do domácího mistrovství, kde je to po naši podařené Bohemce i pro nás otevřené," je si moc dobře vědom Jan Černý.
Cíl je tedy pro MOGUL RACING TEAM jasný. Dokončit Barumku na co nejlepší příčce, ale zároveň odjíždět ze Zlína s vědomím, že se podařilo získat i celkové úspěšné umístění v české mistrovství.
 « zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL