Jste zde: paramo.cz > CS/  Kariéra/  Volné pracovní pozice/  Obsluha plnicích lávek
Velikost textu:  A AA
Obsluha plnicích lávek

 Společnost PARAMO, a.s., patřící do skupiny Unipetrol,
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa kategorie D
do úseku výroby - provoz paliva

obsluha plnicích lávek

Požadujeme:

  • Výuční list, nejlépe technického zaměření
  • Základy ovládání PC
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost, odpovědnost

Náplň práce:

  • Kontrola stavu výrobního zařízení a správnosti nastavení potrubních tras
  • Zodpovědnost za přípravu skladovací nádrže
  • Obsluha plnicího zařízení
  • Vedení čerpacích zpráv, výkaz stavu zásob – prvotní evidence

Nabízíme:

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Pracovní poměr nejprve na DPP
  • Od 20.11.2015 pracovní smlouva  na 1 rok s možností prodloužení

Bližší informace podá: p. Špidlen tel.: 466 810 389 nebo p. Schneider tel.: 466 810 128

Místo výkonu práce: Pardubice
Termín nástupu: listopad 2015

V případě, že Vás tato nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem na e-mail: alena.sebkova@paramo.cz, tel. č.: +420 466 810 430.

K žádosti, prosím, připojte doložku: Dobrovolně uděluji v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním údajů poskytnutých v rozsahu této žádosti. Souhlas uděluji společnostem skupiny Unipetrol (UNIPETROL, a.s., UNIPETROL SERVICES, s.r.o., UNIPETROL RPA, s.r.o., BENZINA, s.r.o, PARAMO, a.s.) za účelem dalšího zpracování, a to na dobu do odvolání tohoto souhlasu. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas mohu kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Značky Skupiny UNIPETROL