Jste zde: paramo.cz > CS/  Kariéra
Velikost textu:  A AA
Kariéra
Jste přesvědčeni, že byste mohli být pro náš tým v budoucnosti přínosem? Nabídněte nám své schopnosti.UNI-junior_program.jpg_617710750.jpg

  • Průběžně obsazujeme nejrůznější pracovní pozice v jednotlivých společnostech skupiny Unipetrol. Podívejte se na přehled aktuálně volných míst ve společnosti, na jejichž webových stránkách se právě nacházíte, případně na nabídku na webových stránkách dalších společností.
  • Všem schopným zaměstnancům se snažíme zajistit odborný růst a dlouhodobou perspektivu. Vážíme si těch, kteří chtějí spojit svoji pracovní kariéru se skupinou Unipetrol.
  • Pro Vaši představu o rozličnosti pracovních pozic ve skupině Unipetrol jsme strávili pracovní den s některými z našich kolegů. O jejich pracovní náplni se můžete dočíst v brožuře Kariéra v Unipetrolu. Rozhovory s nimi naleznete na stránce "Den s...".

JUNIOR program

Skupina Unipetrol má zájem o absolventy středních a vysokých škol, kteří mohou zahájit svou profesní dráhu právě v některé ze společností skupiny Unipetrol. V současné době jsou pozice pro absolventy / juniory nabízeny v rubrice Volné pracovní pozice​.

Personální služby pro společnosti UNIPETROL, a.s., UNIPETROL RPA, s.r.o., PARAMO, a.s., BENZINA, s.r.o., UNIPETROL DOPRAVA, s.r.o. a vlastní UNIPETROL SERVICES, s.r.o. organizačně zajišuje společnost UNIPETROL SERVICES, s.r.o.

UNIPETROL SERVICES, s.r.o. v souladu s ustanovením zákona č.101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů bude shromažďovat a zpracovávat Vámi poskytnuté údaje pouze za účelem vyhledání vhodného pracovního uplatnění ve výše uvedených společnostech a zajistí ochranu Vámi poskytnutých osobních údajů.

 
 

Značky Skupiny UNIPETROL