Jste zde: paramo.cz > CS/  Média/  Tiskové zprávy/  MOGUL RACING TEAM vybojoval 3.místo
Velikost textu:  A AA
MOGUL RACING TEAM vybojoval 3.místo

22-05-2019

MOGUL RACING TEAM má za sebou třetí závod Mistrovství české republiky v rallye, kterým byla 47. Rallye Český Krumlov. Posádka Jan Černý s Petrem Černohorským v barvách české značky motorových olejů MOGUL obsadila skvělé třetí místo.
Závod se nezačal vyvíjet dobře, protože ještě před druhou rychlostní zkouškou měla posádka MOGUL RACING TEAMU defekt na svém voze Fabia R5. V pátek se nemohli dostat do správného závodního tempa a ukončili první etapu až na pátém místě.
Sobotní druhá etapu byla mnohem lepší a perfektní stíhací jízda Jana Černého vedla k vytouženému umístění na stupních vítězů. Poslední rychlostní zkoušku dokonce Jan Černý vyhrál.
47. Rallye Český Krumlov je minulostí. Děkujeme všem fanouškům a příznivcům závodního týmu PARAMO za podporu a skvělou atmosféru u tratí rychlostních zkoušek. V závodním voze Fabia R5 opět bezchybně fungoval olej MOGUL 5W-50 EXTREME Sport, který byl jako vždy „dobře hustý“.